Zamknij
Kariera - Informacje

Beko promuje triathlon wśród pracowników branży RTV/AGD

Witold Sokołowski, 2012-05-29 16:02:53

Maciej Mienik, prezes firmy Beko rozpoczął treningi do Beko Ełk Triathlon i chce zachęcić kolegów z branży do pójścia w jego ślady. Dla klientów i partnerów biznesowych Beko została stworzona dedykowana strona internetowa, na której można m.in. pobrać plany treningowe opracowane przez Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej w triathlonie.

Aktywnego linka do strony z poradami, planami treningowymi i filmami motywacyjnymi z udziałem gwiazd polskiego showbiznesu otrzymali partnerzy biznesowi Beko. Poprzez dedykowaną stronę internetową otrzymają również możliwość konsultowania swoich treningów z ekspertami od triathlonu.

- Triathlon jest dyscypliną bardzo wymagającą zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym, a najbardziej znane zawody noszą nazwę "IronMan", ale to już zabawa dla prawdziwych twardzieli (3,8km pływania +180km roweru+42,2km biegu). Mamy nadzieję, że udział w Beko Ełk Triathlon będzie dla moich kolegów i koleżanek okazją do "wyjścia zza biurek" i udanym pomysłem na integrację w sportowej rywalizacji, w której i ja zamierzam wziąć udział. Zachęcam wszystkich do udziału w BEKO Ełk Triathlon, zarówno naszych partnerów handlowych, znajomych oraz… konkurencję!. Moje przygotowania będę opisywać na blogu pod adresem http://bekotriathlonpl.wordpress.com/ – mówi Maciej Mienik, Prezes Beko S.A.

Beko Ełk Triathlon odbędzie się 18 sierpnia. W ramach zawodów przewidziano rywalizację indywidualną na dystansie olimpijskim (1,5km pływania – 40 km rowerem – 10 km biegiem) oraz trzyosobową rywalizację sztafetową na tym samym dystansie (jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecie biegnie).

BEKO systematycznie wspiera wydarzenia sportowe na całym świecie. Firma sponsorowała m.in. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy w koszykówce, jest partnerem piłkarskiej Ligi Niemieckiej i Rosyjskiej. Logo BEKO było także bardzo widoczne na stadionach Premier League.

Zapisy do Beko Ełk Triathlon prowadzone są poprzez oficjalną stronę internetową imprezy www.elktriathlon.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Patricia Kazadi twarzą AVON Mark

Patricia Kazadi – osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – ...

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Cukiernia Sowa nowym klientem Mint Media

Od stycznia bieżącego roku agencja interaktywna Mint Media kompleksowo obsługuje profil marki na Facebooku. 

Jestem lekko… no właśnie jaka? Rusza wyjątkowa akcja marki Żywiec Zdrój

Kobiecy nastrój bywa zmienny a natura przewrotna. Raz jesteśmy pełne energii do działania, a już za ...