Zamknij
Kariera - Informacje

Beko promuje triathlon wśród pracowników branży RTV/AGD

Witold Sokołowski, 2012-05-29 16:02:53

Maciej Mienik, prezes firmy Beko rozpoczął treningi do Beko Ełk Triathlon i chce zachęcić kolegów z branży do pójścia w jego ślady. Dla klientów i partnerów biznesowych Beko została stworzona dedykowana strona internetowa, na której można m.in. pobrać plany treningowe opracowane przez Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej w triathlonie.

Aktywnego linka do strony z poradami, planami treningowymi i filmami motywacyjnymi z udziałem gwiazd polskiego showbiznesu otrzymali partnerzy biznesowi Beko. Poprzez dedykowaną stronę internetową otrzymają również możliwość konsultowania swoich treningów z ekspertami od triathlonu.

- Triathlon jest dyscypliną bardzo wymagającą zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym, a najbardziej znane zawody noszą nazwę "IronMan", ale to już zabawa dla prawdziwych twardzieli (3,8km pływania +180km roweru+42,2km biegu). Mamy nadzieję, że udział w Beko Ełk Triathlon będzie dla moich kolegów i koleżanek okazją do "wyjścia zza biurek" i udanym pomysłem na integrację w sportowej rywalizacji, w której i ja zamierzam wziąć udział. Zachęcam wszystkich do udziału w BEKO Ełk Triathlon, zarówno naszych partnerów handlowych, znajomych oraz… konkurencję!. Moje przygotowania będę opisywać na blogu pod adresem http://bekotriathlonpl.wordpress.com/ – mówi Maciej Mienik, Prezes Beko S.A.

Beko Ełk Triathlon odbędzie się 18 sierpnia. W ramach zawodów przewidziano rywalizację indywidualną na dystansie olimpijskim (1,5km pływania – 40 km rowerem – 10 km biegiem) oraz trzyosobową rywalizację sztafetową na tym samym dystansie (jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecie biegnie).

BEKO systematycznie wspiera wydarzenia sportowe na całym świecie. Firma sponsorowała m.in. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy w koszykówce, jest partnerem piłkarskiej Ligi Niemieckiej i Rosyjskiej. Logo BEKO było także bardzo widoczne na stadionach Premier League.

Zapisy do Beko Ełk Triathlon prowadzone są poprzez oficjalną stronę internetową imprezy www.elktriathlon.pl.

Oceń artykuł:

Dotychczasowe komentarze
0
komentarzy
Dodaj komentarz jako pierwszy.
Twój komentarzAby skomentować ten artykuł musisz być członkiem społeczności Epr.pl. Zarejestruj się lub zaloguj się tutaj, a następnie wróć do tego artykułu.


Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Wellman i Bujakiewicz jak Kalisz z Palikotem

Właściciel marki Škoda Auto, Volkswagen Group Polska, prowadzi na swojej stronie internetowej kampanię „ŠKODA – Talk ...

Gest, który uczyni cię wiarygodnym

Położenie ręki na sercu może zwiększyć wiarygodność gestykulującego, a nawet wpłynąć na jego późniejsze zachowanie. Naukowcy ...

Festiwal YouTube w Polsce już 18 czerwca

Zbliża się 3. edycja Orange Video Fest by LifeTube – największe spotkanie youtuberów, gamerów i ich fanów ...