Zamknij
Kariera - Informacje

IT for SHE

Ericsson znalazł się w grupie firm biorących udział w innowacyjnym programie IT for SHE, który ma na celu zachęcenie kobiet do kariery w sektorze technologicznym. IT for SHE jest kontynuacją wspólnych działań z Fundacją Perspektywy w 2016 roku, gdy Ericsson uczestniczył w programie Boot Campu – największego obozu informatycznego dla studentek w Europie.
 

czytaj dalej

Weź zdrowie w swoje ręce – rusza nowa kampania świadomościowa firmy Wiha poświęcona tematowi ergonomii w codziennej pracy

Ergonomia, ochrona zdrowia i bezpieczeństwo - to hasła, które, choć szczególnie istotne, są często pomijane w codziennej pracy związanej z użytkowaniem narzędzi ręcznych. Chcąc zmienić ten stan rzeczy i pokazać, jak ważna jest wiedza i troska o swoje zdrowie, firma Wiha ogłasza rok 2017 „Ofensywą zdrowotną”. Poprzez kampanię świadomościową „I feel Wiha” chce dotrzeć do użytkowników narzędzi, pracodawców oraz sklepów specjalistycznych oraz nakierować uwagę mediów na ten, kluczowy dla jakości pracy Profesjonalistów, temat. Przekazywanie informacji i pogłębianie wiedzy, skupianie uwagi oraz oferowanie usług doradczych – to zaledwie kilka zapowiadanych elementów, kryjących się za tą długofalową akcją wdrażaną przez firmę Wiha tego roku. 

czytaj dalej

Orange Polska wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Orange Polska po raz czwarty znalazł się wśród najwyżej ocenionych pracodawców wyróżnionych certyfikatem Top Employers Polska 2017. To potwierdzenie zaangażowania firmy w rozwój pracowników i doskonalenie warunków pracy. 

czytaj dalej

eRecruiter: rekruter umówi się z kandydatem przez SMS-a

Wiadomość SMS, jeden z najpopularniejszych sposobów kontaktu, na dobre wkracza do rekrutacji. eRecruiter, internetowa platforma do kompleksowego zarządzania procesami rekrutacyjnymi, w styczniu br. udostępnił możliwość automatycznej wysyłki SMS-ów do kandydatów z informacją o umówionym spotkaniu. Takie rozwiązanie to oszczędność czasu pracy rekrutera, pozytywny wpływ na doświadczenia kandydatów oraz większa szansa na obecność zaproszonych na spotkaniach. 

czytaj dalej

HR na szpilkach cykl dla przedsiębiorczych kobiet

Już 16.03.2017 r. w Gdańsku odbędzie się X edycja konferencji HR na szpilkach – wybór kobiet biznesu, która potrwa dwa dni. Pierwszego odbędzie się konferencja, a drugiego zaś warsztaty. 

czytaj dalej

Rosnące zatrudnienie poprawia wynagrodzenia

Początek wakacji obfituje w wysoką liczbę zatrudnionych i nowe miejsca pracy. Główny Urząd Statystyczny ogłosił, że w czerwcu br. zatrudnienie w przedsiębiorstwach wzrosło o 3,1 proc. r/r. W górę poszły również płace – Polacy zarabiali przeciętnie o 5,3 proc. więcej.

czytaj dalej

Studenci z Polski najlepszymi brand managerami

Studenci z Polski najlepszymi brand managerami

Zespół z Polski zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu biznesowego dla studentów – Brandstorm, organizowanego przez L’Oréal. Koncept studentek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie okazał się najlepszy spośród zespołów z ponad 300. uczelni z całego świata.

czytaj dalej

Carrefour Polska wyróżniony nagrodą HR Innovator

Firma Carrefour otrzymała prestiżową nagrodę 3. edycji konkursu HR Innovator za stworzenie projektu „Przepis na Mistrza”, którego celem jest aktywizacja i rozwój zawodowy obecnych i przyszłych pracowników. Przyznana nagroda to dowód uznania dla firmy Carrefour, która tworzy oraz realizuje innowacyjne projekty w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

czytaj dalej

Firmy nagradzają pracowników na Święta

Z roku na rok przybywa firm, które w czasie Świąt Bożego Narodzenia chcą sprawić przyjemność swoim pracownikom w postaci podarków. To sposób pracodawców na pokazanie jak bardzo pracownicy są dla nich ważni i na podziękowanie za ich codzienny wkład w życie firm. Decyzja o wręczaniu upominków spełnia też inne cele.

czytaj dalej

Carrefour aktywnie wspiera rozwój osobisty pracowników

Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych rzeźników-wędliniarzy oraz piekarzy i cukierników na regionalnych rynkach pracy w Polsce jest bardzo duże. Carrefour Polska, chcąc zapewnić klientom sieci najwyższą jakość obsługi, prowadzi program certyfikacji swoich pracowników i organizuje kursy zawodowe w stworzonym m.in. do tego celu centrum szkoleniowo-rozwojowym Smak Kariery. Kompleksowo przygotowani przez firmę pracownicy przystępują do egzaminów czeladniczych.

czytaj dalej

Strona 1 z 52 1 2 3 ... 52 »

W T-Mobile wystarczy zadzwonić raz, by załatwić sprawę – nowa kampania reklamowa T-Mobile dla Firm

T-Mobile startuje z kampanią reklamową skierowaną do przedsiębiorców. Tym razem w roli głównej występuje Bogusław Linda. ...

NO-SPA już na Instagramie i Pintereście!

NO-SPA® dociera do swojej grupy docelowej nie tylko za pośrednictwem tradycyjnych środków przekazu. Z uwagi, iż ...

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Superpolisa.pl promuje ubezpieczenia kilkunastu towarzystw

Ruszyła kampania reklamowa Superpolisa.pl, platformy sprzedaży ubezpieczeń kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnej w trzech kanałach: internet, call ...